Digitální úřední desky s moderním designem a mnoha funkcemi

Využívejte pro komunikaci s občany interaktivní digitální technologie. Jsou trendem doby. Elektronické úřední desky jsou dnes již důležitou součástí každé “smart” obce či města, které směřuje k budoucnosti. 

Usnadňují komunikaci s veřejností a umožňují předávat aktuální informace přehledně a efektivně. Slouží jako informační rozcestník, elektronická úřední deska, turistický infopoint či navigační panel. 

Umožňují propojení se spisovou službou a dalšími důležitými informacemi města, které jsou tak dostupné 24 hodin denně s možností vzdálené správy.

Venkovní panel na šířku

Venkovní panel na výšku

Venkovní dotykový panel volně stojící

Vnitřní dotykový panel na zeď

Pomůžeme vybrat tu správnou elektronickou nástěnku

Elektronická úřední deska, digitální nebo informační tabule, elektronická nástěnka. Venkovní či interiérové řešení. Existuje mnoho názvů a pojmů. Není ale důležité, jak přesně dotykový panel nazveme. Klíčové je, že prostřednictvím této technologie můžete občanům poskytovat informace nepřetržitě v režimu “24/7”. Naši specialisté jsou tu proto, aby vám poskytli odborné rady a pomohli s výběrem.

Naše dotykové panely jsou vhodné jak pro vnitřní prostory, tak jako elektronické úřední desky před vaším úřadem. Jejich využití je ideální v čekárnách jako interaktivní nástěnka nebo před úřady jako elektronická úřední deska. Hlavní výhodou je rychlá a snadná změna obsahu, což klasické nástěnky nemohou nabídnout.

Možnosti a funkce softwarové aplikace

Důležitou součástí digitálních úředních desek je softwarová aplikace. Ta umožňuje jednoduché dotykové ovládání panelů a snadnou správu vašeho obsahu. Vstupní obrazovku, její grafické řešení, základní funkce i dotyková tlačítka pro vás navrhneme na míru pro maximální zákaznický užitek.

Zabezpečená a spolehlivá aplikace zajistí interaktivitu informačního panelu. Umožňuje přístup k informacím například z internetu, intranetu, online aplikací a dalších externích zdrojů a systémů. Software navíc dovoluje kombinovat interaktivní a statický obsah na jedné obrazovce.

Díky speciální úpravě softwaru napojíme panel na spisovou službu úřadu a další služby města, například turistické informace nebo krizové řízení. Elektronická úřední deska je součástí každého chytrého města, které hledí do budoucna. 

Chcete vědět více o funkcích a dalších možnostech správy a ovládání obsahu? Kontaktujte nás”

Fotogalerie

Technické parametry:

  • venkovní řešení, provoz 24/7
  • varianty provedení – volně stojící, nebo montáž na stěnu
  • inteligentní termoregulace
  • průmyslový PC a multidotykový kapacitní senzor
  • možnost ambientního podsvícení
  • celonerezový rám, antinálepkový povrch
  • antivandal provedení, IK10
  • vysoký stupeň krytí až IP65
  • ovládání možné i v rukavicích
Úřední deska Osek nad Bečvou

Byl realizován projekt registrační číslo: 0380000402, název projektu: Webové stránky, zaměřený na re-design webových stránek financovaný Evropskou unií – Next Generation EU