Seznamte se s chytrou ÁMOSkou a inovujte vaši školu

Informační dotykový panel ÁMOS přináší moderní formu komunikace mezi vedením školy a žáky základních a středních škol. 

Díky propojení na školní informační systémy mají uživatelé vždy přístup k aktuálním rozvrhům, suplování a jídelníčkům.

Webová aplikace zajistí snadnou správu vašeho obsahu. Naše redakce tvoří zajímavý obsah z oblasti vzdělávání, prevence, osvěty a dalších oblastí.

Dotykový panel v ZŠ Zličín

Více o ÁMOSce:

Moderní a vizuálně atraktivní, technologické srdce školy. Kvalitní zpracování, ocelové tělo, bezpečnostní sklo a špičkový design. To vše zpestří interier vaší školy.  

ÁMOS žákům na jedno kliknutí zobrazí rozvrhy, suplování a jídelníčky ze systému školy jako jsou Bakaláři, Škola online a další.

A pokud se u vás stala mimořádná situace, zahajujete nový kroužek, pořádáte mimoškolní aktivity nebo chcete žákům ukázat fotografie ze školního výletu, tak ÁMOS vše rychle žákům zobrazí na velkoplošné dotykové obrazovce.

S našimi partnery připravujeme informativní a osvětová videa na téma zdraví, globalizace, vzdělávání a technologie, informační a finanční gramotnost. 

Máte tak jistotu, že se vaši žáci dozvědí něco nového a zajímavého i během přestávky.

Panel Amos ZŠ Zličín

Všechno ohledně ÁMOS vision naleznete na stránkách projektu

Dotykový panel ÁMOS je nyní využíván 241 základními a 103 středními školami a gymnázii. To představuje 190 365 žáků, kteří denně benefitují z digitální komunikace s ÁMOSem ve svých školách.

Zobrazit stránky projektu

Řekli o nás

Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4

„Díky skvělé spolupráci se společností ÁMOS vision jsme získali moderní interaktivní prvek, který se stal nedílnou součástí naší moderní školy.“

Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková ředitelka, ZŠ a MŠ Praha 5 – Zličín

„K tomu, že je naše nově postavená škola hodna 21. století, určitě přispívají i dva panely ÁMOS. Většinou je kolem nich shluk dětí – vyhledávají si rozvrhy, suplování a sledují videa. Děkujeme firmě ÁMOS vision a rozhodně doporučujeme do každé školy!“

Mgr. Robert Duda, zástupce ředitele, Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín

„Je to opravdu skvělý informátor, žáci i učitelé si velmi snadno zjistí svůj rozvrh, suplování, jídelníček nebo také odjezd autobusu, vlaku domů. Oceňujeme také možnost umístění fotografií a videí ze školních akcí do galerie nebo spodní smyčky. Metodik prevence také chválí promyšlená preventivní videa.“

Mgr. Šimon Zajíček, jednatel, Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 

“Když jsme u nás na gymnáziu instalovaly první dvě Ámosky, nikdo moc nevěděl, jakou úlohu tato unikátní technologie sehraje v běžném životě naši studentů. Tato nejistota se však rozplynula hned první den, kdy se u Ámosek vytvořily početné hloučky natěšených studentů, kteří hned zkoušeli, co všechno jim tyto elektronické nástěnky nabízí. Dnes jsou Ámosky běžnou součástí studentova dne. Nejen že studenti využívají Ámosku jako informační tabuly pro studium, ale interagují s ní jako se zábavným tabletem, kde mohou hrát zábavné a hlavně naučné hry, nebo získávat cenné informace o dění kolem nich. Ámosky dokonce využívají pravidelně i učitelé a tak není divu, že jsme si další kousek už obědnali!”

Fotogalerie

Technické parametry:

  • Ocelový rám s velkoplošným displejem
  • Bezpečnostní sklo s dotykovou fólií
  • Antivandal provedení
  • Průmyslový počítač s SSD diskem a procesorem Intel
  • Zabezpečený webový prohlížeč
  • Součástí je aplikace pro správu obsahu
Amos dotykový panel

Byl realizován projekt registrační číslo: 0380000402, název projektu: Webové stránky, zaměřený na re-design webových stránek financovaný Evropskou unií – Next Generation EU