Podívejte se na nabídku našich dotykových panelů určených pro průmysl

Nabízíme odolné řešení pro digitální komunikaci, které obstojí i v nejnáročnějších provozech. Naše dotykové panely jsou ideální pro sledování výrobního procesu, odvádění výroby, prohlížení výkresové dokumentace apod.. Splní vaše očekávání a zvládnou i ty nejnáročnější úkoly.

Dozvědět se víc

Jaké dotykové panely pro průmysl umíme vyrobit

Vyrábíme odolné dotykové panely pro průmyslové využití v náročných výrobních prostředích. Tyto panely ideálně slouží k sběru dat z výroby, zobrazování výrobní dokumentace a dalším účelům. Jsou také vhodné pro nemocnice, kde zajišťují zobrazení důležitých informací a ovládání zařízení. 

Nabízíme různé provedení dotykových panelů, včetně variant pro venkovní i vnitřní použití.

Specifikace produktu

Dotykové panely pro průmyslové využití vyrábíme na zakázku přesně podle potřeb klientů. Toto řešení doporučujeme využít zejména jako ovládací a řídící panely. Ve výrobních podnicích slouží také jako prostředek pro sledování vytížení výrobních strojů. Získáte přehled o kapacitách a naleznete snadněji optimalizaci výrobních procesů, kapacit a plánování odstávek z důvodu údržby výrobního zařízení. Panely se využívají jako sběrné místo průmyslových dat. Stačí jej připojit k informačnímu systému ve výrobě a sledovat výkonnost pracovníků a zatížení strojů. Kromě toho lze terminál rozšířit o různé periferie, například RFID čtečky, skenery, tiskárny a další zařízení. Pro připojení jsou k dispozici konektory na zadní straně, včetně USB, RS232, LPT a LAN.

digitální komunikace v průmyslu

Technické parametry

  • Ocelový rám s velkoplošným displejem
  • Bezpečnostní sklo s dotykovou fólií
  • Antivandal provedení
  • Průmyslový počítač s SSD diskem a procesorem Intel
  • Zabezpečený webový prohlížeč
  • Součástí může být aplikace pro správu obsahu, nebo lze využít vlastní firemní systém

V případě průmyslových panelů jde vždy o individuální řešení včetně rozměrů i jednotlivých komponent.

Dotykový panel pro průmysl

Byl realizován projekt registrační číslo: 0380000402, název projektu: Webové stránky, zaměřený na re-design webových stránek financovaný Evropskou unií – Next Generation EU