Využijte moderní interaktivní panely pro aktivizaci a interní komunikaci

Moderní dotykové panely pro domovy seniorů jsou významnými pomocníky pro aktivizaci, usnadňují komunikaci a poskytují užitečný obsah a informace o akcích a službách domova. 

Slouží jako interní informační centra a digitální nástěnky a jsou vytvořené speciálně pro seniory. Další využití je také pro zaměstnance a návštěvníky domova. 

Obsah lze snadno spravovat prostřednictvím webové aplikace, což umožňuje sdílet důležité informace, dokumenty, pozvánky či fotografie.

Dotykové panely ÁMOS přinášejí efektivní a pohodlný způsob komunikace a informování seniorů a jejich rodin.

Dozvědět se víc

Možnosti a funkce softwarové aplikace

Důležitou součástí digitálních úředních desek je softwarová aplikace. Ta umožňuje jednoduché dotykové ovládání panelů a snadnou správu vašeho obsahu. Vstupní obrazovku, její grafické řešení, základní funkce i dotyková tlačítka pro vás navrhneme na míru pro maximální zákaznický užitek.

Zabezpečená a spolehlivá aplikace zajistí interaktivitu informačního panelu. Umožňuje přístup k informacím například z internetu, intranetu, online aplikací a dalších externích zdrojů a systémů. Software navíc dovoluje kombinovat interaktivní a statický obsah na jedné obrazovce.

Díky speciální úpravě softwaru napojíme panel na spisovou službu úřadu a další služby města, například turistické informace nebo krizové řízení. Elektronická úřední deska je součástí každého chytrého města, které hledí do budoucna. 

Chcete vědět více o funkcích a dalších možnostech správy a ovládání obsahu? Kontaktujte nás”

Specifikace produktu

Jde o moderní technologii s interaktivními funkcemi. Vyniká kvalitním zpracováním, má ocelové tělo, velkoplošnou obrazovku, bezpečnostní sklo a špičkový design. Panel poutá pozornost a zpestří interiér vaše domova. Webová aplikace zajistí snadnou správu vašeho obsahu. 

Na jedno kliknutí zobrazí aktuální jídelníček, fotogalerii, služby domova, program akcí. To vše na velké ploše, pro seniory dobře čitelné.

Pomáhá také rozvíjet motoriku, paměť a kognitivní funkce. Senioři se dozví nové zprávy, jaké bude počasí, jaké akce pro ně domov připravuje. Je to velmi užitečný nástroj zejména pro ty, kteří neovládají chytrá zařízení jako telefony a tablety. 

Obsah připravujeme ve spolupráci s vedením domovů, partnery a organizacemi, které se věnují této věkové skupině, Jde o kombinaci užitečných informací a zajímavostí pro seniory, pracovníky a návštěvníky domovů. Oblíbené jsou u seniorů piškvorky nebo 3D prohlídky zajímavých míst a objektů.

Dotykový panel - Domov pro seniory Domov u Biřičky

Řekli o nás

Domov pro seniory Světlo

„V rámci zkvalitňování našich služeb a rozšiřování způsobu předávání informací klientům, jsme do našeho domova pro seniory pořídili chytrou interaktivní technologii – panel ÁMOS. Umožňuje snadno a rychle předávat všechny důležité informace od vedení domova klientům i návštěvníkům. Aktuality, kalendář akcí, jídelníčky, informace o pobytové službě, fotogalerie aj., to vše je přehledně k dispozici na jednom místě. Panel se velmi snadno ovládá a naši klienti i návštěvníci si velmi chválí dostupnost informací, které jim panel přináší.“

Bc. Lenka Keclíková
Vedoucí sociálně-aktivizačního úseku

Domov U Biřičky

Digitální nástěnky jsou atraktivní možností, jak prezentovat potřebné informace, doposud předávané pomocí papíru a špendlíku. Zároveň jsou však také atraktivním způsobem aktivizace seniorů, kteří tak nejsou jen pasivní příjemci psaného textu, ale musí aktivně zapojovat hlavu i ruce. Je to příjemný, nenásilný vstup mezi trendy čtvrté průmyslové revoluce. Digitální nástěnka je v našem zařízení značně využívána a její obliba se v čase zvyšuje u klientů i zaměstnanců. Doporučuji k využití.

Ing. Daniela Lusková, MPA, MHA, Ředitelka Domova U Biřičky, Viceprezidentka Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, Předseda Výboru pro technologie v dlouhodobé péči ATDZ

Fotogalerie

Technické parametry:

  • Ocelový rám s velkoplošným displejem
  • Bezpečnostní sklo s dotykovou fólií
  • Antivandal provedení
  • Průmyslový počítač s SSD diskem a procesorem Intel
  • Zabezpečený webový prohlížeč
  • Součástí je aplikace pro správu obsahu
ÁMOS dotykový panel pro seniory

Byl realizován projekt registrační číslo: 0380000402, název projektu: Webové stránky, zaměřený na re-design webových stránek financovaný Evropskou unií – Next Generation EU