Český výrobce dotykových panelů a elektronických úředních desek

Jsme specialisté na výrobu dotykových informačních panelů pro vnitřní i venkovní využití. Za posledních 5 let jsme dodali více než 500 dotykových zařízení do škol, domovů pro seniory, úřadů a firem po celé České republice.

Na začátku jsme pro naše výrobky využívali technologie a služby dodávané externími firmami. S kvalitou jsme však nebyli spokojeni a rozhodli jsme se vydat svou vlastní cestou. Investovali jsme do výroby a rozvoje, a rozšířili naše služby o kompletní servis, instalaci a dopravu.

Proto jsme založili novou dceřinou firmu inpublic technology. Naše filozofie je poskytovat kvalitní produkty s moderním designem, spolehlivé služby a vysokou užitnou hodnotu našich výrobků. Dotykové panely vyrábíme v Čechách a spolupracujeme s předními českými výrobci důležitých komponent.

Prodaných obrazovek

500+

Spokojených klientů

350+

Počet kliků za den

30.000+

O nás

Na začátku jsme čelili mnoha výzvám, ale nepolevili jsme a naše odhodlání přineslo ovoce. Začali jsme nabízet vlastní značku výrobků, což přineslo výrazné zvýšení kvality a rozvoj produktů.

Díky úspěšným realizacím vlastních projektů se objevila poptávka i z jiných segmentů trhu, což nás motivovalo k dalšímu rozvoji a růstu naší produktové nabídky. 

Nyní vyrábíme a dodáváme dotykové panely a elektronické úřední desky pro široké spektrum zákazníků, včetně zakázkové výroby do průmyslových hal a nemocnic. 

Současně s tím se věnujeme také obsahu. Naším cílem je poskytovat inteligentní technologie s atraktivním a užitečným obsahem pro různé cílové skupiny. To je filozofie projektu ÁMOS vision pro školy a domovy pro seniory. A jdeme stále dál, připravujeme další inovace.

V této cestě nás podporuje partnerství s mnoha organizacemi a institucemi, spolupracujeme s odborníky ve svých oborech, kteří nám pomáhají připravit obsah, který skutečně přináší hodnotu.

Dotykový panel ZŠ Zličín

Byl realizován projekt registrační číslo: 0380000402, název projektu: Webové stránky, zaměřený na re-design webových stránek financovaný Evropskou unií – Next Generation EU